تبلیغ
خبر

نمایشگاه عکس قاصدک ها

نمایشگاه عکس قاصدک ها نخستین نمایشگاه با موضوع سفر با دوچرخه است که به همت گروه سایکل توریست های ایران با مدیریت امین امینی فرد و مه لقا ظهیرالاسلام دبیر نمایشگاه و حبیب فیوض روابط عمومی نمایشگاه در مجموعه فرهنگی و تاریخی کاخ سعدآباد تهران و در بخش موزه برادران امیدوار در تاریخ 29 اردیبهشت تا 5 خردادماه 1402 برگزار شد.

به گفته ظهیرالاسلام نمایشگاه عکس سفر با دوچرخه قاصدک ها با حضور سایکل توریست ها و علاقمندان از سراسر ایران با ۶۶ اثر برگزار شد و هدف برگزاری نمایشگاه ایجاد ارتباط در بین علاقه مندان به سفر با دوچرخه و توسعه دوچرخه سواری و سبک سفر با دوچرخه در نظر گرفته شد.

لی یسبلسیبعکس سایت X2

برگزاری نمایشگاه های فرهنگی مرتبط با دوچرخه نظیر نمایشگاه عکس سفر با دوچرخه قاصدک ها به ترویج دوچرخه سواری و سبک سفر با دوچرخه و آشنایی افکار عمومی با فواید دوچرخه سواری نظیر کاهش ترافیک و آلودگی هوا و افزایش سلامتی کمک می کند. همچنین این نمایشگاه می تواند به بهبود توسعه و صنعت دوچرخه سواری در تمامی زمینه ها نظیر بهبود فضای مناسب شهری و حمایت دوچرخه سواران کمک کند.

در پایان، امیدواریم با حمایت علاقه مندان، نهاد ها و مجموعه های بازرگانی ذی نفع صنعت دوچرخه کشور شاهد تداوم و رشد اقدامات فرهنگی و توسعه دوچرخه سواری باشیم.

جدید ترین آموزش ها در اینستاگرام مجله دوچرخه و طبیعت اینستاگرام مجله دوچرخه وطبیعت
دهمین سالگرد اجرای همایش دوچرخه‌سواری کهریزک
جدید ترین آموزش ها در اینستاگرام مجله دوچرخه و طبیعت

پشتیبانی | مدیر محتوا

ما همواره در تلاشیم مطالب جامع و تخصصی را به زبانی ساده و به صورت رایگان منتشر کنیم. ماموریت ما ارتقاع سطح آگاهی در دوچرخه سواری است.
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر ثبت شده! شما هم نظرات و پرسش های خود را مطرح کنید.
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا