حمایت از ما

چگونه می توانید از ما حمایت کنید!؟

ارائه محتواهای آموزشی و مقالات اکوسیستم دوچرخه سواری در دسته های تفکیک شده و رایگان همواره برای ما یک رسالت اجتماعی و دق دقه بوده است. چرا که برای ما مهم است تمامی مخاطب ها بدون محدودیت به آموزش ها دسترسی داشته باشند.

در این میان ما به حمایت شما بسیار نیاز داریم. حمایت شما به دو صورت میتواند انجام شود. روش اول معرفی مجله دوچرخه و طبیعت به دوستانتان است و روش دوم  پیام های محبت آمیز شما در کامنت ها است که از سالهای گذشته امیدبخش ترین اتفاق برای ما بوده است.

معرفی مجله دوچرخه و طبیعت به دوستان

احتمالا همه ما یک گوشی هوشمند داریم که امکان اتصال به اینترنت را دارد و احتمالا در یک یا دو شبکه اجتماعی فعال هستیم. برای حمایت مجله دوچرخه و طبیعت کافیست در یک پست اینستاگرام، توییتر و یا یک پیام در کانال و یا گروه تلگرام و واتساپ ما را معرفی کنید. این یک قدم بزرگ برای حمایت از ما است. چرا که مهمترین سرمایه ما مخاطبان ما هستند و شما با این کار مهم کمک بزرگی انجام خواهید داد.

معرفی مجله در شبکه اجتماعی

برای حمایت می توانید با قرار دادن یک پست اینستاگرام، توییتر و یا یک پیام در گروه یا کانال تلگرام و واتساپ، یک نکته که از آموزش های مجله دوچرخه و طبیعت که برایتان مفید بوده است را بصورت خلاصه و مفید منتشر کنید. این متن می تواند کپی بخشی از مقالات یا نظرشخصی خودتان باشد. و در پایان متن، مجله دوچرخه و طبیعت را خیلی ساده معرفی کنید. میتوانید خیلی ساده در پایان پست بنویسید منبع: مجله دوچرخه و طبیعت و یا لینک وب سایت مجله دوچرخه و طبیعت (www.docharkhehmag.ir) را قرار دهید. این کار هم برای ما و هم برای دوستانتان مفید تر خواهد بود چرا که امکان ورود راحت به وب سایت مجله با لمس لینک برای همه فراهم خواهد شد. و یا لینک آموزش ها و مقالاتی که به نظر خودتان مفید است را در گروه و یا کانال های تلگرام با دوستانتان به اشتراک بگذارید. این فرایند میتواند در وبلاگ ها و یا هرجای دیگر انجام شود. اینها صرفا چند پیشنهاد هستند از نحوه معرفی ما، در آخر این شما هستید که این حمایت را بصورتی که تمایل دارید انجام میدهید.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر ثبت شده! شما هم نظرات و پرسش های خود را مطرح کنید.
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا