تبلیغات

وب سایت مجله دوچرخه و طبیعت با داشتن صدها آموزش کاربردی در17 سرفصل تفکیک شده تخصصی  ماهیانه پذیرای هزاران بازدید کننده تخصصی است و با دارا بودن جایگاه اول در جستجوهای گوگل در صدها کلیدواژه پرکاربرد در حوزه دوچرخه، خیل عظیمی از مخاطبان دوچرخه سواری و علاقه مندان را به خود اختصاص داده است. این بازدید ها توسط معتبر ترین آنالایز وب یعنی گوگل آنالیز ثبت می شود ازاین روی وب سایت نشریه جایگاه استراتژیک بسیار مناسبی جهت تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات شرکت های مرتبط است.

مراجعه کنندگانی که از طریق اینترنت وارد سایت مجله میشوند کاملا هدفمند هستند و به تبلیغاتی که به هدف آنها مربوط باشد توجه ویژه ای خواهند داشت. در نظر بگیرید که کاربری برای کسب اطلاعات درباره انواع دوچرخه ها، و یا راهنمای خرید دوچرخه و یا راهنمای سایز مناسب یک دوچرخه وارد وب سایت مجله دوچرخه می شود! بنابراین مخاطب کاملا هدفمند، بصورت مستقیم و یا توسط موتورهای جستجوگر گوگل وارد وب سایت و آموزش مورد نظر می شود و توسط محتوایی که برای این مورد تولید شده است اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت میکند و راهنمایی می شود و در این مرحله برای فروشنده لوازم و دوچرخه یک موقعیت طلایی بوجود می آید. چرا که این خوانندگان می توانند خریداران بالفعل لوازم و دوچرخه باشند و این موقعیت طلایی را مجله دوچرخه با در اختیار گذاشتن کادرهای تبلیغات در اختیار فروشندگان و شرکت ها می گذارد. حال با یک برنامه ریزی دقیق که توسط فروشندگان انجام می شود و به کمک طراحی یک آگهی مناسب که خوانندگان را ترغیب کند که از وب سایت مجله به صفحه ای دیگر در وب سایت فروشگاه که اطلاعات مناسبی را درباره دوچرخه، فروشی مد نظر در اختیار کاربران بگذارد قدم بزرگی در نزدیک شدن به فروش محصولات مرتبط با دوچرخه است.

 

تبلیغات در وب سایت مجله دوچرخه و طبیعت به دو صورت انجام می شود. یک: تبلیغات بنری در وب سایت مجله و دو: تبلیغات ریتارگتینگ

1- تبلیغات بنری کادر هایی هستند که در وب سایت برای نمایش بنرهای تبلیغاتی در نظر گرفته شده است.

2- تبلیغات هوشمند ریتارگتینگ: می توان گفت که این یک روش تبلیغات هوشمندانه برای کسب و کارهای بزرگ است.


جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تعرفه

تلفن: …………………………………………………………..09123931371

نشانی الکترونیکی: ……………….mag.docharkheh@gmail.com


 

دکمه بازگشت به بالا