راهنمای سفر با دوچرخه (سایکل توریست)خبرسفرنامه | گزارش های سفر با دوچرخه

محلی برای دورهمی های دوچرخه سواران ماجراجو (سرای چرخ)

سرای چرخ مکانی است که به همت علی رضا سعادت برای دورهمی های دوچرخه سواران ماجراجو و ارائه گزارش های سفر با دوچرخه راه اندازی شده است. شنبه های هر هفته در سرای چرخ واقع در خیابان طالقانی تهران نرسیده به تقاطع شریعتی این مراسم اجرا میشود. در هر هفته یک سایکل توریست و یا به عبارتی دوچرخه سواری که با دوچرخه در داخل یا خارج کشور به سفر رفته است گزارش سفر خود را ارائه میدهد. می توان گفت از بهترین روش های انتقال تجربیات و آشنایی با علاقمندان و دوچرخه سواران سایکلتوریست در این نوع برنامه ها صورت میگیرد.

در این رویداد انتقال تجربیات سفر بصورت چندوجهی صورت میگیرد. مخاطبان با اشتراک تجربیات در مباحث فنی و تعمیر دوچرخه، روانشناسی سفر و مهارت های تجربی دیگر در بالا بردن آگاهی و دانش افزایی به هم کمک میکنند.

برنامه های گزارش خوانی دوچرخه سواران در سالهای گذشته در باشگاه دماوند که علی رضا سعادت خود یکی از دست اندرکاران آن بود صورت میگرفت که بعد از توقف این برنامه ها در آن باشگاه، این رسم به همت سعادت در سرای چرخ صورت میگیرد.

برای ارتباط با مجموعه سرای چرخ و حضور در این رویداد با صفحه اینستاگرام سرای چرخ در تماس باشید.

دامنه های کرکس

.instagram.com/sarayecharkh

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 4]

پشتیبانی | مدیر محتوا

ما همواره در تلاشیم مطالب جامع و تخصصی را به زبانی ساده و به صورت رایگان منتشر کنیم. ماموریت ما ارتقاع سطح آگاهی در دوچرخه سواری است.
اشتراک در
اطلاع از
guest
نام خود را وارد نمایید
جهت دریافت پاسخ آدرس صحیح ایمیل خود را وارد نمایید.

2 نظر ثبت شده! شما هم نظرات و پرسش های خود را مطرح کنید.
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x