تبلیغ
فناوری، تکنولوژیخبر

پینارلو Nytro، سبک ترین دوچرخه برقی با وزن 11.4 کیلوگرم

سبک ترین دوچرخه برقی با وزن 11.4 کیلوگرم

دوچرخه‌ جدید پینارلو با وزن سبک و طراحی جذاب وارد بازار دوچرخه‌های برقی می‌شود. این دوچرخه که جدیدترین نسخه از خانواده دوچرخه‌های “ای-رود” شرکت پینارلو است، با وزن 11.4 کیلوگرم، سبک‌ترین دوچرخه برقی (با موتور برقی در توپی وسط) در بازار است.

پینارلو سواری این دوچرخه را به باد تشبیه می کند و می گوید که احساس طبیعی سواری تا حدی به دلیل موقعیت موتور است که در اطراف توپی وسط پایینی قرار دارد. در مقابل، موتورهای هاب برقی که روی توپی عقب قرار میگیرند می‌توانند نوعی تاخیر ایجاد کنند، که باعث ایجاد «حرکت به جلو» می‌شود که با کسانی که به رکاب زدن با قدرت خود عادت دارند، احساس غریبگی می‌کند. سیستم TQ همچنین از نسبت دنده پایین و سنسورهایی استفاده می کند که به طور دقیق قدرت ورودی را اندازه گیری می کند تا رکاب زدن طبیعی را به همراه داشته باشد.

pinarello 1

روی هم رفته باید دوچرخه‌ای را بسازد که با محیط اطرافش ترکیب شود، خواه یک دویدن باشگاهی یکشنبه باشد یا یک تلاش انفرادی در یک صعود طولانی کوهستانی، به جای اینکه مانند ضرب المثل شست زخمی شود.

جدید ترین آموزش ها در اینستاگرام مجله دوچرخه و طبیعت اینستاگرام مجله دوچرخه وطبیعت

در مورد عمر باتری، Pinarello برد آن را “تا 100 کیلومتر” ذکر می کند، در حالی که می توان یک افزایش دهنده برد نیز برای افزایش این عدد به 140 کیلومتر خریداری کرد.

فنّاوری های جدید دوچرخه های الکتریکی

طراحی این دوچرخه نیز بسیار شیک و مدرن بوده و به نظر می‌رسد ترکیبی از دوچرخه‌های “دوگما” و “فریما” شرکت پینارلو باشد. این دوچرخه به عنوان یک دوچرخه برقی حرفه‌ای برای دوچرخه‌سواران حرفه‌ای و علاقه‌مندان به دوچرخه‌های پیشرفته، طراحی شده است.

جدید ترین آموزش ها در اینستاگرام مجله دوچرخه و طبیعت

پشتیبانی | مدیر محتوا

ما همواره در تلاشیم مطالب جامع و تخصصی را به زبانی ساده و به صورت رایگان منتشر کنیم. ماموریت ما ارتقاع سطح آگاهی در دوچرخه سواری است.
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر ثبت شده! شما هم نظرات و پرسش های خود را مطرح کنید.
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا