سلب مسئولیت

سلب مسئولیت مطالب پزشکی، روانشناسی و سلامتی

مطالب سرفصل های پزشکی و روانشناسی صرفا برای آگاهی و افزایش اطلاعات کاربران جمع آوری شده است. و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارد.

اطلاعات ارائه‌شده در مطالب وب‌سایت مجله دوچرخه و طبیعت توسط تیم تحریریه مجله و بنابر نیاز، پرسش های کاربران و جست‌وجوی آن ها در وب فارسی گردآوری شده است. هدف از تولید و گردآوری این مطالب صرفا افزایش آگاهی است.

مجله دوچرخه و طبیعت به علت حساسیت مطالب پزشکی و روانشناسی، همواره در تلاش است که محتوایی دقیق و صحیح را منتشر کند؛ با این حال ما هیچ‌گاه توصیه‌ نمی‌کنیم که محتواهای پزشکی، روانشناسی و سلامتی را بدون مشورت با پزشکان و متخصصان مورد استفاده قرار دهید. و مشورت با متخصصان، پزشکان و همچنین مربیان رسمی را توصیه میکنیم.

کیفیت محتوا ها

علی‌رغم سلب مسئولیت استفاده از مطالب پزشکی و روانشناسی،‌ ما همواره تلاش میکنیم تا  مقالات و محتواهای ارائه شده را با دقت و از منابع معتبر تهیه کنیم. اما لازم است کاربران با تائمل و با مشورت از متخصصان هر بخش، تصمیم صحیح را بگیرند.

سلب مسئولیت رپورتاژ آگهی، لینک های خروجی و آگهی های تبلیغاتی

وب سایت مجله دوچرخه و طبیعت در مقالات به وب سایت های گوناگونی لینک داده است. برخی منابع مقالات و برخی دیگر معرفی محصولات و کسب کارهای صنعت دوچرخه هستند. این لینک ها به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب سایت ها و شرکت ها توسط مجله دوچرخه و طبیعت نیست. و مسئولیت استفاده از این محصولات و خدمات برعهده کاربران و ارائه دهندگان خدمات و محصولات است.

مجله دوچرخه و طبیعت همواره در تلاش است، کسب و کارهای های معتبر و مجموعه های شناخته شده را نیز معرفی کند. اما تحقیق و بررسی در خصوص هر مجموعه ای قبل از استفاده از خدمات آن، توصیه ما است.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر ثبت شده! شما هم نظرات و پرسش های خود را مطرح کنید.
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا