سلب مسئولیت

سلب مسئولیت مطالب پزشکی، روانشناسی و سلامتی

مطالب سرفصل های پزشکی و روانشناسی صرفا برای آگاهی و افزایش اطلاعات کاربران جمع آوری شده است. و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارد.

اطلاعات ارائه‌شده در مطالب وب‌سایت مجله دوچرخه و طبیعت توسط تیم تحریریه مجله و بنابر نیاز، پرسش های کاربران و جست‌وجوی آن ها در وب فارسی گردآوری شده است. هدف از تولید و گردآوری این مطالب صرفا افزایش آگاهی است.

مجله دوچرخه و طبیعت به علت حساسیت مطالب پزشکی و روانشناسی، همواره در تلاش است که محتوایی دقیق و صحیح را منتشر کند؛ با این حال ما هیچ‌گاه توصیه‌ نمی‌کنیم که محتواهای پزشکی، روانشناسی و سلامتی را بدون مشورت با پزشکان و متخصصان مورد استفاده قرار دهید. و مشورت با متخصصان، پزشکان و همچنین مربیان رسمی را توصیه میکنیم.

کیفیت محتوا ها

علی‌رغم سلب مسئولیت استفاده از مطالب پزشکی و روانشناسی،‌ ما همواره تلاش میکنیم تا  مقالات و محتواهای ارائه شده را با دقت و از منابع معتبر تهیه کنیم. اما لازم است کاربران با تائمل و با مشورت از متخصصان هر بخش، تصمیم صحیح را بگیرند.

سلب مسئولیت رپورتاژ آگهی، لینک های خروجی و آگهی های تبلیغاتی

وب سایت مجله دوچرخه و طبیعت در مقالات به وب سایت های گوناگونی لینک داده است. برخی منابع مقالات و برخی دیگر معرفی محصولات و کسب کارهای صنعت دوچرخه هستند. این لینک ها به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب سایت ها و شرکت ها توسط مجله دوچرخه و طبیعت نیست. و مسئولیت استفاده از این محصولات و خدمات برعهده کاربران و ارائه دهندگان خدمات و محصولات است.

مجله دوچرخه و طبیعت همواره در تلاش است، کسب و کارهای های معتبر و مجموعه های شناخته شده را نیز معرفی کند. اما تحقیق و بررسی در خصوص هر مجموعه ای قبل از استفاده از خدمات آن، توصیه ما است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
نام خود را وارد نمایید
جهت دریافت پاسخ آدرس صحیح ایمیل خود را وارد نمایید.

0 نظر ثبت شده! شما هم نظرات و پرسش های خود را مطرح کنید.
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x