تبلیغ
آموزش دوچرخه سواری

2 پیشنهاد برای استفاده دوچرخه در شهر

ما دو نوع  سبک دوچرخه را جهت استفاده در شهر و انجام کارهای روزانه پیشنهاد می کنیم:
1- دوچرخه های شهری: همانطور که از اسم آن مشخص است، این نوع دوچرخه برای تردد در شهر طراحی شده و بر روی بدنه آن فضای کافی برای نصب هر گونه لوازم تعبیه شده است،  این نوع دوچرخه تغریبا هنوز شکل کلاسیک خود را حفظ کرده است و نسبت به کارخانه سازنده مردانه و زنانه بودن آن شکل آن هم کمی تغییر میکند، ولی شکل و فرم بدنه دوچرخه از سبک های دیگر کاملا متمایز است از مشخصه های مهم دیگر آن می توان به لاستیک های باریک آن اشاره کرد.

2- دوچرخه های کوهستان (اسپرت): این سبک از دوچرخه در حقیقت برای مسیر های خاکی و کوهستانی طراحی شده است ولی بدلیل راحتی دوچرخه سوار بر روی دوچرخه و استحکام بالا آن در بین دوچرخه های شهری  طرفدار زیادی دارد.


 

بعضی از شرکت های تولید کننده دوچرخه،  نوع دوچرخه کورسی و کوهستان را با نوع شهری ترکیب کرده و شکل جدیدی از نوع دوچرخه های شهری بوجود آورده اند که شکل ظاهری آن ممکن است شبیه به هر سه نوع دوچرخه باشد، دلیل این تغییرات این است  که اگر دوچرخه شهری به سمت نوع کوهستان گرایش پیدا کند کنترل و راحتی دوچرخه بالا خواهد رفت و اگر به نوع دوچرخه جاده گرایش پیدا کند سرعت دوچرخه بالاتر رفته و از راحتی آن کاسته می شود.

جدید ترین آموزش ها در اینستاگرام مجله دوچرخه و طبیعت اینستاگرام مجله دوچرخه وطبیعت
رنگ رعد و برق و صاعقه در تشخیص وضعیت هوا
جدید ترین آموزش ها در اینستاگرام مجله دوچرخه و طبیعت

پشتیبانی | مدیر محتوا

ما همواره در تلاشیم مطالب جامع و تخصصی را به زبانی ساده و به صورت رایگان منتشر کنیم. ماموریت ما ارتقاع سطح آگاهی در دوچرخه سواری است.
اشتراک در
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا