تبلیغ
آموزش دوچرخه سواریآموزش دوچرخه سواری (مقدماتی)

آموزش دوچرخه سواری شهری (مجموعه ای از فیلم های آموزشی)

دوچرخه سواری شهری نیازمند آموزش و اصول اولیه ای است که باید هر فردی در زمان استفاده از دوچرخه در شهر آنها را رعایت کنید. لازم است که تمامی افراد جامعه از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنند تا شهروندان مسئولیت پذیری باشند و حوادث و تصادفات را کاهش دهند. در این بخش مجموعه ای از فیلم های فرهنگ دوچرخه سواری شهری که در واحد تبلیغات گروه شکاری با همکاری مجله دوچرخه و طبیعت دوبله و یا تولید شده اند گردآوری و منتشر میشود تا علاقه مندان به دوچرخه سواری شهری با آگاهی و مسئولیت پذیری پیشتر تردد های خود را با دوچرخه انجام دهند.

 

ویدیو شماره یک: در این فیلم کوتاه مجموعه ای از مهارت ها و نکات مهم قوانین راهنمایی و رانندگی که دوچرخه سواران را از خطرات دور نگاه میدارد توضیح داده میشود. مهارت ها و تکنیک های بسیار مهمی در این فیلم وجود دارد که می تواند برای همه مفید باشد.


 

ویدیو شماره دو: متاسفه بارها و بارها شاهد برخورد خودرو با دوچرخه سواران در جاده ها و خیابان های شهری بوده ایم؛ که این اتفاقات موجب صدمات شدید دوچرخه سوارن و یا فوت آنها شده است. این رخداد تلخ با رعایت فاصله ایمنی خودروها با دوچرخه سواران تا حد زیادی قابل پیشگیری است. در این فیلم کوتاه فاصله ایمن خودرو با دوچرخه سواران شرح داده می شود.

جدید ترین آموزش ها در اینستاگرام مجله دوچرخه و طبیعت اینستاگرام مجله دوچرخه وطبیعت

 

آموزش دوچرخه سواری به بزرگسالان + فیلم فارسی

ویدیو شماره سه: از مجموعه نکات مهم دوچرخه سواری شهری تردد چند دوچرخه سوار در پشت همدیگر و نه در کنار هم در خیابان ها است. که در این فیلم کوتاه این موضوح شرح داده میشود.


 

ویدیو شماره چهار: در تردد های شهری،  سبقت از خودرو ها با توجه سرعت کم آنها در ترافیک ها با دوچرخه امری طبیعی است و یکی از محاسن مهم دوچرخه در مقابل خودرو است.  اما برای سبقت از خودرو باید نکات ایمنی را درنظر گرفت. در این فیلم کوتاه این مورد شرح داده میشود.


 

ویدیو شماره پنج: از موارد شایع در حوادث، تغییر مسیر ناگهانی خودروها بدون اعلام است. این موضوع از موارد مهمی است که باعث آسیب جدی به دوچرخه سواران میشود.  در این فیلم کوتاه موارد مهمی برای دوچرخه سواران شرح داده شده است که قبل از تغییر مسیر خودرو ها بتوانند آن را پیش بینی کنند.


 

ویدیو شماره شش: یکی از موارد شایع که رانندگان خودرو آن را رعایت نمیکنند باز کردن درب خودرو بدون توجه به وسایل نقلیه پشت سر است که این موضوع میتواند برای دوچرخه سواران خطرناک باشد. اهمیت این موضوع در این فیلم کوتاه برای رانندگان شرح داده شده است.

جدید ترین آموزش ها در اینستاگرام مجله دوچرخه و طبیعت

پشتیبانی | مدیر محتوا

ما همواره در تلاشیم مطالب جامع و تخصصی را به زبانی ساده و به صورت رایگان منتشر کنیم. ماموریت ما ارتقاع سطح آگاهی در دوچرخه سواری است.
اشتراک در
اطلاع از
guest

5 نظر ثبت شده! شما هم نظرات و پرسش های خود را مطرح کنید.
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا