تبلیغ
معرفی گروه ها، باشگاه ها و مربیان

معرفی مربی های دوچرخه سواری کرج

فهرست مربی های دوچرخه سواری و کلاس های دوچرخه سواری کرج در جهت ارتباط مابین علاقه مندان به یادگیری دوچرخه سواری  و مربیان دوچرخه سواری و باشگاه های کرج، توسط مجله دوچرخه و طبیعت آماده شده است. توجه داشته باشید که آموزش دوچرخه سواری مقدماتی توسط اکثر مربیان که در این فهرست آمده شده است انجام میشود. اما اگر تصمیم دارید بصورت حرفه ای در یک رشته خاص دوچرخه سواری را انجام دهید در انتخاب مربی و باشگاه دقت داشته باشید. همچنین برای مشاوره می توانید در بخش دیدگاه ها در انتهای این فهرست پرسش های خود را مطرح نمایید.

از علاقه مندان به یادگیری دوچرخه سواری دعوت میشود بعد از شرکت در کلاس های دوچرخه سواری نزد مربیان و باشگاه ها، تجربیات خود را در بخش دیدگاه ها در پایان این صفحه قرار دهند.

نحوه تعیین سطح مربیان

در جدول زیر سطح مقدماتی به منظور آموزش اولیه برای اشخاصی است که دوچرخه سواری را بلد نیستند و سطح پیشرفته: موارد تکمیلی بخش مقدماتی است و سطح حرفه ای برای افرادی است که تصمیم دارند دوچرخه سواری را بصورت حرفه ای در مسابقات و سطوح بالا ادامه دهند.

سطح حرفه ای تنها برای مربیان که سابقه حضور در مسابقات قهرمانی کشور و کسب عناوین قهرمانی را  دارند و یا تحصیلات مرتبط در مقطع کارشناسی تربیت بدنی و همچنین کارت مربیگری فدراسیون دوچرخه سواری را دارند فعال میشود.

سطح مقدماتی و پیشرفته برای دارندگان دارای کارت مربیگری فدراسیون دوچرخه سواری فعال می شود.

جدید ترین آموزش ها در اینستاگرام مجله دوچرخه و طبیعت اینستاگرام مجله دوچرخه وطبیعت

 

مربیان، باشگاه ها و  کلاس های دوچرخه سواری کرج

 

خانم ریحانه طالبی کرج، استان البرز
مقدماتی، پیشرفته و حرفه ای 09354620099
اینستاگرام وب سایت

 

 

خانم مریم وحیدیان کرج، استان البرز
مقدماتی، پیشرفته 09199001969
اینستاگرام: https://www.instagram.com/karaj_women_cycling/ وب سایت

 

شرایط ثبت اطلاعات مربیان و باشگاه ها

مربیان و باشگاه های دوچرخه سواری می توانند جهت ثبت اطلاعات خود نام مربی یا باشگاه را به همراه مدارک کارت مربیگری، شهر و منطقه خود را به ایمیل مجله ارسال کنند.

جدید ترین آموزش ها در اینستاگرام مجله دوچرخه و طبیعت

پشتیبانی | مدیر محتوا

ما همواره در تلاشیم مطالب جامع و تخصصی را به زبانی ساده و به صورت رایگان منتشر کنیم. ماموریت ما ارتقاع سطح آگاهی در دوچرخه سواری است.
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر ثبت شده! شما هم نظرات و پرسش های خود را مطرح کنید.
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا